top of page

Szállodalátogatás egy vidéki ötcsillagos szállodában

A Sárvári Turisztikai Technikum U&T-s diákjai üzemlátogatáson voltak az elmúlt év végén a Spirit Hotelben, amelyről Horváthné Tischler Noémi tanárnő írt beszámolót magyarul és angolul.


Spirit Hotel Thermal Spa*****superior látogatás


Iskolánk Pályaorientációs napjának keretein belül kaptuk a lehetőséget a sárvári Spirit Hotel meglátogatására a 10.T osztály tanulóival.

Két concierge fogadott bennünket és két csoportban tekinthettük meg a házat. Megismerhettük a szálloda rövid történetét, a szolgáltatásokat és a szobák típusait. Panorámalift vitt minket fel a 3. emeletre, ahol meg is tekinthettünk három különböző stílusú felújított szobát. Ezután körülvezettek bennünket a Fürdő területén, ahol a wellness szolgáltatások és kezelések széles választáka megtalálható. Végül a bárt, az éttermet és a téli kertet néztük meg, ahol találkoztunk ott dolgozó volt diákjainkkal és tapasztalhattuk a kedves vendégszerető légkört.

A diákok érdeklődtek a szobák árai, az itt megszálló híres emberek iránt, illetve ámulva nézték az öt csillagos szálloda nyújtotta luxust.

Visiting Spirit Hotel Thermal Spa*****superior


As part of the Carrier Guidance Day program of our school, the class 10.T got the opportunity to visit the local five-star Hotel Spirit Thermal Spa.

Two concierges welcomed us and divided us into two groups to make the visit less crowded. We were told about the short history of the hotel, the wide range of services and the types of rooms. We took the Panorama lifts to the third floor to see three kinds of just recently renovated rooms. After that we walked around the spa and we could see the reception of the saunas as well. The wellness area offers various treatments and services to the guests.

Finally we went downstairs to the bar, the restaurant and the winter garden to experience the luxurious atmosphere of a five-star catering establishment.

The students were curious about the prices and about the celebrities that stayed in the hotel. They were all amazed by the luxury.

 

Horváthné Tischler Noémi

class teacher

Sárvár, 2023.11.24.
Comments


Recent Posts
Search By Tags
Még nincsenek címkék.
Follow Us
bottom of page